MAARA  PEARLS

Mūsu internetveikalā  ir iespēja iegādāties elegantās un klasiskās  MAARA PEARLS rotas ar Swarovski pērlēm. 

Piedāvājumā ir rotas ar dažādu toņu un izmēra pērlēm - ir pieejami auskari, kaklarotas, one pearl (floating pearl) kaklarotas, rokassprādzes, pērļu rotu komplekti - atrodi piemērotāko rotu sev vai dāvināšanai mūsu internetveikalā!

MAARA PEARLS rotas ir darinātas tikai no kvalitatīviem izejmateriāliem - Swarovski Pearl pērlēm,  rotu furnitūrām, kas pārklātas ar 925 proves sudrabu vai 24K zelta pārklājumu. 
MAARA pērļu rotas tiek veidotas no īpaši kvalitatīvām un neatkārtojamām oriģinālajām Swarovski pērlēm. Swarovski kompānija šogad svin savu 125 jubileju. Šo gadu laikā viņi ir pierādījuši, ka ir savas jomas profesionāļi un pasaules līderi  izveidojot, slīpējot neatkārtojamus kristālus un pēdējos gados arī parādījuši un pierādījuši, ka spēj izveidot arī vienreizēji skaistas un nevainojamas pērles - pērles, kurām piemīt tik nevainojama, zīdaina, gluda, noapaļota
virsma.

Swarovski pērles tiek veidotas Swarovski ražotnē Austrijā un kā pamats tiek ņemts kristāla kodols, kurš tiek pārklāts ar nevainojamu, zīdaini gludu un mirdzošu perlamutra pārklājumu. Tāpat kā dabiski augušās pērles, arī Swarovski pērles pielāgojas ādas siltumam un tās arī sver vienādi. Swarovski pērles ir īpaši izturīgas un lieliski saglabā savu formu un krāsu. Pērles ir izturīgas pret nodilumu, saules stariem, smaržām, mazgāšanu - tas padara pērles ideālas valkāšanai gan ikdienā, gan svētku brīžos. 

Uzdāvini sev vai saviem mīļajiem skaistās MAARA PEARLS rotas  - tās būs iesaiņotas brīnišķīgā kastītē un gatavas dāvināšanai!

 Pērļu rotas, balti pērļu auskari, baltas pērļu krelles, baltas pērļu kaklarota, baltas pēŗles, maara pearls logo, baltas swarovski pērles, swarovski pērļu auskari, one pearl, swarovski pērļu kaklarota, oriģinālas pērles, swarovski rotas, īstas swarovski pērles, balta pērle, kvalitatīvas rotas, unikālas swarovski pērles, mirdzošas baltas pērles, maara pērles, maara pērļu kaklarota, maara pērļu auskari, maara swarovski, kvalitatīvas rotas, dāvana, baltas pērles kāzām, kāzu rotas, dāvana sievai, dāvana mammai, dāvana māšai, dāvana draudzenei

0

MAGIC JEWELRY IK       
Reģ. nr. 40002185761      
Juridiskā adrese: Rīga, Čiekurkalna 2. šķērslīnija 4-K1, 8a        
E-pasts: [email protected]           
Tālrunis: 22335417
Copyright ©  MAARA   2019          

 .