MAARA  PĒRĻU ROTAS

Mūsu internetveikalā  ir iespēja iegādāties elegantās un klasiskās  MAARA rotas ar Swarovski pērlēm. 

Piedāvājumā ir rotas ar dažādu toņu un izmēra pērlēm - ir pieejami auskari, kaklarotas, one pearl (floating pearl) kaklarotas, rokassprādzes, pērļu rotu komplekti - atrodi piemērotāko rotu sev vai dāvināšanai mūsu internetveikalā!

MAARA pērļu rotas ir darinātas tikai no kvalitatīviem izejmateriāliem - Swarovski Pearl pērlēm,  rotu furnitūrām, kas pārklātas ar 925 proves sudrabu. Swarovski kompānija šogad svin savu 125 jubileju. Šo gadu laikā viņi ir pierādījuši, ka ir savas jomas profesionāļi un pasaules līderi  izveidojot, slīpējot neatkārtojamus kristālus un pēdējos gados arī parādījuši un pierādījuši, ka spēj izveidot arī vienreizēji skaistas un nevainojamas pērles - pērles, kurām piemīt tik nevainojama, zīdaina, gluda, noapaļota virsma.

Swarovski pērles tiek veidotas Swarovski ražotnē Austrijā un kā pamats tiek ņemts kristāla kodols, kurš tiek pārklāts ar nevainojamu, zīdaini gludu un mirdzošu perlamutra pārklājumu. Tāpat kā dabiski augušās pērles, arī Swarovski pērles pielāgojas ādas siltumam un tās arī sver vienādi. Swarovski pērles ir īpaši izturīgas un lieliski saglabā savu formu un krāsu. Pērles ir izturīgas pret nodilumu, saules stariem, smaržām, mazgāšanu - tas padara pērles ideālas valkāšanai gan ikdienā, gan svētku brīžos. 

Uzdāvini sev vai saviem mīļajiem skaistās MAARA PEARLS rotas  - tās būs iesaiņotas brīnišķīgā kastītē un gatavas dāvināšanai!


0
 .