MAARA internetveikalā ir iespēja norēķināties:

  • Maksājot ar Visa, Mastercard vai Maestro karti.

Karšu apmaksas apstrādi nodrošina mūsu sadarbības partneris PaySera, kas nodrošina ātras, ērtas un drošas maksājuma iespējas.

  • Maksājot caur savas bankas internetbanku (banklink) (Swedbank, SEB, Citadele, Luminor).

Internetbankas apmaksas apstrādi nodrošina mūsu sadarbības partneris PaySera, kas nodrošina ātras, ērtas un drošas maksājuma iespējas

  • Saņemot rēķinu un veicot apmaksu ar pārskaitījumu

Rekvizīti:
MAGIC JEWELRY IK
AS SWEDBANK
Konta Nr. LV87HABA0551047517199
Detaļas: Norādiet, lūdzu, pasūtījuma Nr. 

Kā apmaksāt ar Visa, Mastercard, Maestro karti?

Kad esat izvēlējušies preci un ievietojuši to grozā, Jums jānorāda piegādes veids un apmaksas veids - Visa, MasterCard, Maestro. Pēc apmaksas veida izvēlēšanās, atveras PaySera “logs”.  PaySera ir drošs MAARA sadarbības partneris, kurš nodrošina karšu maksājuma apstrādi. Izvēlieties no saraksta Visa, MasterCard, Maestro un pēc loga atvēršanās veiciet maksājumu, izpildot dotos norādījumus.

Kā apmaksāt caur internetbanku?

Kad esat izvēlējušies preci un ievietojuši to grozā, Jums jānorāda piegādes veids un apmaksas veids - Internetbanka. Pēc apmaksas veida izvēlēšanās atveras PaySera “logs”.  PaySera ir drošs MAARA sadarbības partneris, kurš nodrošina internetbankas maksājuma apstrādi. Izvēlieties no saraksta Jums ērtāko internetbanku (Swedbank, SEB, Citadele Luminor) un pēc loga atvēršanās veiciet maksājumu, izpildot dotos norādījumus.

Kā veikt apmaksu izmantojot iespēju ''Saņemt rēķinu''?

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "SAŅEMT RĒĶINU". Pēc pasūtījuma noformēšanas pabeigšanas mēs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim rēķinu apmaksai. Pēc maksājuma saņemšanas mūsu uzņēmuma kontā, Jūsu pasūtījums tiks nodots izpildei saskaņā ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu. Lūgums rēķinu apmaksāt 2 (divu) kalendāro dienu laikā pēc rēķina saņemšanas Jūsu e-pastā.

0
 .